Home|Contact   
Medewerkers
Medewerkers

Directie
Hans Maris
hans.maris@bataviawerf.nl

Scheepsbouw

Hoofd bouw
Anton van den Heuvel
anton.van.den.heuvel@bataviawerf.nl

Leermeesters
leermeester@bataviawerf.nl

Publiekszaken

Marketing, communicatie & PR
Elise de Haas
elise.de.haas@bataviawerf.nl

Marketing, communicatie & PR
Sylvia Ekkerman
marketing@bataviawerf.nl 

Reserveringen en Sales
Alice Weevers
reserveringen@bataviawerf.nl

Vrijwilligersorganisatie
Anuschka de Vries
anuschka.de.vries@bataviawerf.nl

De Bataviawerf heeft altijd plek voor nieuwe vrijwilligers.

Events & Facilities
Jan Brink
Events@bataviawerf.nl

Administratie

Donateursadministratie
donateurs@bataviawerf.nl

Administratie
Ciska Kleuver
administratie@bataviawerf.nl

Naast deze medewerkers zijn dagelijks tientallen deelnemers aan de scholingstrajecten en vele vrijwilligers actief op de werf. Mede dankzij hun inzet kan de Bataviawerf haar doelstellingen verwezenlijken!

Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter
Volg ons op TwitterVolg ons op TwitterVolg ons op Twitter

Tweet wordt geladen...
Volg op Twitter >

Laatste Facebook bericht wordt geladen...
Volg op Facebook >

Copyright 2009 Bataviawerf, Ontwikkeling & Realisatie PM Webdesign, Swifterbant
Volg ons op Twitter
Bekijk ons op Flickr
Bekijk ons op You Tube